






9 000 ₴
Показати оптові ціниЖивлення – 12 / 24 В
Продуктивність до 40л./мін.
Паливо-заправний пістолет з вбудованим лічильником, механічний, овальні шестерні.
Рукав напірний Ду 19 мм. – 4 м/п.
Забірний Рукав Ду 19 мм. – 2 м/п.
Рідина - дизельне паливо, легкі масла.
Час роботи - 30хв.
Двигун оснащений перепускним клапаном, типу baypass який дозволяє працювати двигуну до 3-х. хвилин з закритим краном/пістолетом.
Двигун оснащений захистом від перегріву.
Гарантія 12месяцев.
Виконуємо будь-яку комплектацію за вимогами Замовника.
Дополнительно можно доукомплектовать - многоразовым фильтром грубой очистки топлива, фильтром тонкой очистки топлива, автоматическим раздаточным краном, метталическим боксом с дверкой, дозирующим контроллером с преднабором объема выдачи и т.д.
Заправочный модуль с питанием 220В, производительностью насоса до 60л./мин.
В комплекте :
Пистолет заправочный
Комплект шлангов
Фильтр грубой очистки
Счетчик механический с функцией калибровки
Двигатель
Комплект переходников
Заправочный комплекс полностью удолетворяет требования по ежедневной заправке небольшого парка автомобиля, сельхоз-техники и т.д.
Виконуємо комплектацію/складання за Вашим параметрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ТСО |
| Країна виробник | Україна |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 |
| Продуктивність | 40 |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Вага | 6 кг |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип лічильника | Електронний |
| Максимальний час безперервної роботи | 30 |
| Кнопка вкл./викл. | True |
| Шнур живлення | True |
| Похибка точності дозування | 0.5 % |
| Захист від перегріву | True |
| Вибухозахищене виконання | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна температура вимірюваного середовища | -20 |
| Мінімальна робоча температура | -20 |
| Живлення | Мережа 12В |
| Діаметр умовного проходу, дюйм | 3/4" |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 30 |
| Стан | Нове |
| Діаметр умовного проходу, мм | 20 мм |